Sevgililer Günü’nde romantik bir yemeğe kimse hayır demez herhalde. Peki yemek yeri olarak nereleri seçebilirsiniz. İlk aklıma gelen., Kız Kulesi. Romantizmi efsanesi ile birleştirirseniz, Oldukça uygun değil mi? Bu arada Kız Kulesi Efsanesini merak edenler hangimoda.com‘dan okuyabilirler. Gayet güzel anlatılmış.

Diğer bir alternatif ise; Küçükkuyu’da, Kazdağı eteklerinde, oldukça konforlu ve rahat Manici Kasrı. Manici Kasrı Çanakkale’de terası, barı ve fasıl heyeti ile romantik saatler için ideal bir mekan.

Go Mongo’da diğer bir seçenek. Kaliteli şarap, benzersiz lezzetler, , iyi müzik,  kalbiniz ve sadece sevgilinizle ikiniz..Orijinal lezzetleri, kaliteli şarapları, zevkli müzikleri ile Go Mongo sevgililere tam bir keyif ortamı ve bir de birlikte paylaşacakları kalp şeklinde bir çikolata sunuyor. İşte adresleri:

Go Mongo Suadiye
Suadiye Plaj Yolu Sok. Suadiye Park, Suadiye
Tel: (216) 410 32 23

Go Mongo İstinye Park
İstinye Park Alışveriş Merkezi, İstinye
Tel: (212) 345 58 88

Go Mongo Meydan
Meydan Alışveriş Merkezi, Ümraniye
Tel: (216) 499 25 25

Ha bu arada Pizza Hut diğer bir seçeneğiniz olabilir. Sevgilinizle bu özel günü evinizde sıcacık ortamınıda geçirmek isterseniz, bir telefon yeterli olur. Birbirinden lezzetli pizzaların yanı sıra Tavuklu ve Mantarlı Tagliatelli, Sebzeli Fusulli, Spaghetti Bolognaise gibi makarna alternatifleri ve salatalar da Pizza Hut’ta…Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak